Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > PC > Sieťové komponenty > Inzerát č. 67788981

Kategórie

Allied Telesyn AT-MC1004

- [1.12. 2016]

Allied Telesyn AT-MC1004 - 1

Allied Telesyn AT-MC1004 - 1
Allied Telesyn AT-MC1004 - 2
Allied Telesyn AT-MC1004 - 3
Media konvertor - prevod z 1000Base-T (RJ-45 konektor, MDI/MDIX na porte) na 1000Base-SX (SC konektory, MM vlákno, dosah 0,22 - 0,55km), AT-MC1004.

Prevodník, optický internet, optika,

Converts copper Gigabit Ethernet to multimode fiber
Operates under all traffic loads
Fan-less design
Auto MDI/MID-X copper port
MissingLink support

* Standalone or rackmountable into the AT-MCR12 chassis
* Reach extended distances to 220mt (62.5/125 fibre) or distances to 550mt (50/125 fibre)
* Auto-sense MDI/MDIX
* Full-Duplex operation
* Cost effective migration

K dispozícii 6KS

Meno:
Telefón:

Lukaš
0908555555

Lokalita:960 01 Zvolen

Cena:

100 €
Všetky inzeráty a hodnotenie užívateľa
Zdieľajte na Facebooku
Odporučiť kamarátovi
Vyhľadať podobné inzeráty



©2016 Bazoš - Inzercia, bazár Sieťové komponenty
Inzeráty PC celkom: 29983, za 24 hodín: 2062